تصفیه آب خانگی

آشنایی با تصفیه آب خانگی و فروش تصفیه آب خانگی

تصفیه آب خانگی

آشنایی با تصفیه آب خانگی و فروش تصفیه آب خانگی

تصفیه آب خانگی

در این سایت قصد داریم شرح کاملی درباره دستگاه تصفیه آب خانگی اینکه این دستگاه ها در چه مدل هایی ارائه می شوند و هریک دارای چه خصوصیاتی می باشند و نیز نحوه عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی به چه صورت می باشد ارائه نماییم
در ضمن درباره خواص و مشخصات آب سالم و بهداشتی توضیحاتی را بیان نماییم

نکات مهم در انتخاب تصفیه آب خانگی

يكشنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۷ ق.ظ

 

نکاتی دیگر جهت انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی


نکات مهم در انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگیدستگاه تصفیه آب خانگی


پیش از اقدام جهت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی لازم است اطلاعاتی پیرامون کیفیت آب مصرفی انجام گیرد تا در انتخاب بهترین و مناسب ترین تصفیه آب خانگی قدمی درست را برداشت و ازصرف هزینه اضافی جلوگیری به عمل آورد. 

    

منبع اصلی تامین آب مصرفی خود را بشناسید

 

باید تحقیق نمایید که منبع اصلی تامین آب مصرفی منزل شما از کجاست اینکه آیا از رودخانه ها ( سد ها ) یا از سفره های آب زیر زمینی تامین می شود. با توجه به اینکه از کدامیک از منابع آب مصرفیتان تامین می گردد روش تصفیه آب نیز تغییر می کند به این دلیل که هریک از این منابع میزان بعضی آلایندگی هایشان به دلیل موقعیت های آن ها متفاوت می باشد برای نمونه میزان نیترات و نیتریت در آب سفره های زیرزمینی به مراتب بیشتر از آب های سطحی می باشد و نیز میزان میکروارگانیزمها در آب سطحی نسبت به منابع زیرزمینی بیشتر می باشد. درنتیجه آگاهی از منبع اصلی تامین آب شما را در انتخاب بهتر دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب کمک می کند.

 

آیا از روش تصفیه آب مصرفیتان  آگاهی دارید؟

 

بعد از شناخت منبع تامین آب مصرفی نیاز است مراحل تصفیه آب را که در تصفیه خانه محل سکونت شما انجام می گیرد بشناسید اینکه آیا آب مصرفی توسط تصفیه خانه تصفیه می گردد یا خیر و در صورت تصفیه شدن آب در تصفیه خانه چه مراحلی بر روی آب انجام می گیرد مراحلی چون جدا سازی ذرات از آب، ته نشینی، کلر زنی و ... اینکه چه میزان آب مصرفیتان در تصفیه خانه تصفیه می شود و یا آب مصرفی بدون هیچگونه تصفیه ای جهت مصرف ارائه می شود در نوع و میزان تصفیه توسط دستگاه تصفیه آب خانگی تفاوت ایجاد می نماید به عنوان مثال اگر آب مصرفی منزلتان را به طور مستقیم از آب چاه تامین می نمایید میزان تصفیه آن با آبی که بعد از طی مراحل تصفیه در تصفیه خانه در دسترس شما برای مصرف قرار می گیرد متفاوت خواهد بود.


تصفیه آب خانگی

 

آیا در مورد میزان آلودگی آب مصرفیتان آگاهی دارید؟

 

یکی از عوامل مهم و موثر در انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب آگاهی از میزان آلاینده هایی می باشد که در آب وجود دارد. یکی از بهترین راه ها برای کسب اطلاع از میزان آلایندگی آب مصرفی ارائه نمونه ای از این آب به آزمایشگاه های آب و فاضلاب می باشد در این آزمایش معمولا میزان TDS ، سختی آب ، TSS ، PH ، نیترات ، کلر و ... را با توجه به درخواست شما ارائه می نمایند تا انتخابی مناسب تر در دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشید.


در مقالات آتی به مقوله آلایندگی های و نیز دیتای آب ( اطلاعات آب ) بیشتر خواهم پرداخت.

 

هدف شما از تصفیه آب برای چه مصرفی می باشد؟ آیا مقدار مصرف آب روزانه خانواده تان را می دانید؟

 

آخرین نکته ای که به آن در این مقاله می پردازم میزان مصرف و نوع مصرف آبی می باشد که قصد تصفیه نمودن آن را دارید.


اینکه بدانیم برای چه منظوری آب را تصفیه می نماییم مهم و ضروریست زیرا میزان تصفیه نمودن آب برای مصارفی چون آشامیدن  با مصارف دیگری چون استحمام و شستوشو و یا آب یاری گیاهان مانند گلخانه ها و استخر ها با یکدیگر متفاوت می باشد و هریک میزان تصفیه آب و دستگاه تصفیه آب مخصوص به خود را نیاز دارد البته پیش فرض ما در این مقالات برای تصفیه آب همان مصرف آشامیدنی و استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد. حال با دانستن اینکه برای چه مصرفی قصد تصفیه آب را دارید می توانید میزان نیاز به آب تصفیه شده جهت مصرفتان را تخمین زده و متناسب با این میزان مصرف دستگاه تصفیه آب مناسب را خریداری نمایید.
نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی